Westace

Westace

Westace combineert een casinoafdeling met een sportsbook, zodat u met één account zowel slots als weddenschappen bereikt. Nieuwe spelers kiezen uit meerdere welkomstbonussen in euro's of crypto; terugkerende spelers vinden reload- en cashbackaanbiedingen in het promotiegedeelte. De bibliotheek bestaat uit slots, tafelspellen, live casino, jackpots en instant games van een zeer breed aanbod aan leveranciers. Betalingen verlopen via kaarten, e-wallets en een lange lijst cryptovaluta, met duidelijk gepubliceerde opnamelimieten.

Bonus claimen
Spellen Westace
Westace — Betaalmethoden
Bitcoin
Bitcoin
Maestro
Maestro
MasterCard
MasterCard
Ethereum
Ethereum
Bank Transfer
Bank Transfer
Crypto
Crypto
Apple Pay
Apple Pay
Google Pay
Google Pay
Blik
Blik

Westace — Aanbieders

Bgaming
Bgaming
Booongo
Booongo
Evolution
Evolution
Truebal
Truebal
Big Daddy Gaming
Big Daddy Gaming
Blueprint Gaming
Blueprint Gaming
Big Time Gaming
Big Time Gaming
Fantasma
Fantasma
GameArt
GameArt
Avatar UX
Avatar UX
KenmerkDetails
CasinonaamWestace
DoelmarktNederland
Ondersteunde valutaEUR, USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, BNB, DOGE, Solana, Cardano
Welkomstbonus casino400% tot €15.000 + 400 FS
Welkomstbonus casino crypto400% tot 20.000 USDT + 400 FS
Welkomstbonus sport100% tot €100
SpelcategorieënSlots, tafelspellen, live casino, jackpots, instant games, kaartspellen, arcade games, game shows, Megaways, Bonus Buys
Bekende leveranciersNovomatic, Playtech, Hacksaw Gaming, Amusnet, BGaming, Iron Dog
StortingsmethodenVisa, Mastercard, Interac e-Transfer, Bitcoin, Ethereum, USDT
Minimale opname€10 via kaart, Skrill en Mifinity
Maximale opname€5.000 bij Skrill en crypto-methoden
VIP-niveaus5: Leather, Silver, Gold, Sapphire, Ruby
LoyaliteitsprogrammaWestace Rewards
ToernooienCasinotoernooien en Spin Rally met prijzenpot €300.000
SportsbookAanwezig, inclusief live betting en paardenraces
Klantenservice24/7 live chat en e-mail [email protected]
MobielMobiele website, geen iOS- of Android-app

Registreren bij Westace

Een account is nodig om met echt geld te spelen, bonussen te activeren en opnames aan te vragen. Bij het aanmaken van uw account kiest u de valuta waarin u speelt, aangezien zowel euro's als meerdere cryptovaluta worden ondersteund.

Hoe registreer je je

  1. Open onze website en klik op de registratieknop in de bovenste navigatiebalk.
  2. Vul de gevraagde accountgegevens in het registratieformulier in.
  3. Kies de valuta waarin u wilt spelen, bijvoorbeeld EUR of USDT.
  4. Accepteer de voorwaarden.
  5. Rond de registratie af en log in op uw nieuwe account.

Westace bonussen

Het bonusaanbod is opgesplitst in casino- en sportpromoties, waarbij van de meeste aanbiedingen zowel een euro- als een cryptoversie bestaat. Alle bonussen worden geactiveerd in het gedeelte My Bonus nadat u een kwalificerende storting heeft gedaan. Daarnaast is er een VIP Club met vijf niveaus: Leather, Silver, Gold, Sapphire en Ruby. VIP-voordelen zijn onder meer promoties op de site, 24/7 toegang tot live chat, gepersonaliseerde aanbiedingen, een persoonlijke VIP- en accountmanager, hogere opnamelimieten en hogere cashback. Met het loyaliteitsprogramma Westace Rewards ontvangt u beloningen in de vorm van free spins, bonusgeld, gratis weddenschappen, shopbeloningen en collectiebonusgeld. Tot slot zijn er casinotoernooien en het Spin Rally-klassement met een prijzenpot van €300.000.

BonusTypeAanbodVoor wie
Casino Welcome PackageWelkom400% tot €15.000 + 400 FSNieuwe casinospelers
Sport First Deposit BonusWelkom100% tot €100Nieuwe sportwedders
Casino Crypto Welcome BonusWelkom400% tot 20.000 USDT + 400 FSNieuwe spelers met crypto-storting
Sport Crypto Welcome BonusWelkom100% tot 200 USDTNieuwe sportwedders met crypto
Casino Weekly ReloadReload70 free spinsTerugkerende casinospelers
Sport Weekly Reload BonusReload60% tot €600Terugkerende sportwedders
Casino Weekend Reload BonusReload€500 + 70 free spinsTerugkerende casinospelers
Casino Daily CashbackCashback15% tot €250Casinospelers
Sport Cashback BonusCashback10% tot €500Sportwedders
Live CashbackCashback25% tot €200Live casinospelers

Welkomstbonussen bij Westace

Het Casino Welcome Package is verdeeld over drie stortingsmatches plus free spins, waardoor 400% tot €15.000 niet in één keer wordt toegekend. Speelt u met crypto, dan kunt u in plaats daarvan de Casino Crypto Welcome Bonus van 400% tot 20.000 USDT met 400 free spins gebruiken, uitsluitend bij stortingen in geaccepteerde cryptovaluta. Voor het sportsbook gelden de Sport First Deposit Bonus van 100% tot €100 en de cryptoversie van 100% tot 200 USDT. Alle vier activeert u na de storting handmatig in My Bonus.

Reloadbonussen bij Westace

Reloadaanbiedingen zijn bestemd voor terugkerende spelers en gelden op vaste momenten in de week. De Casino Weekly Reload geeft 70 free spins doordeweeks, terwijl de Casino Weekend Reload Bonus €500 plus 70 free spins in het weekend oplevert. Sportwedders krijgen doordeweeks de Sport Weekly Reload Bonus van 60% tot €600. Ook deze promoties vereisen activering in My Bonus.

Cashbackbonussen bij Westace

Cashback is apart geregeld voor slots, sport en live casino. De Casino Daily Cashback biedt dagelijks 15% tot €250 op slots en heeft daarmee de hoogste frequentie. De Sport Cashback Bonus geeft 10% tot €500 op sportweddenschappen en de Live Cashback 25% tot €200, uitsluitend voor live casinospellen. De voorwaarden staan telkens op de promotiepagina van het betreffende aanbod.

Hoe claim je een bonus

  1. Open de promotiepagina in uw account en kies het gewenste aanbod.
  2. Klik op READ MORE of JOIN NOW bij die promotie.
  3. Lees de bijbehorende voorwaarden.
  4. Doe een kwalificerende storting in euro's of crypto.
  5. Ga naar het My Bonus-gedeelte en activeer de bonus.

Westace spellen

De bibliotheek is ingedeeld in slots, tafelspellen, live casino, jackpots, instant games, kaartspellen, arcade games, game shows, Megaways en Bonus Buys.

Online slots

Slots vormen de grootste categorie, met klassieke en moderne mechanieken waaronder Megaways en Bonus Buys. Nieuw zijn onder meer Thunder Step van Jacks, Piggy Bankroll: Vault Smash van Penguin King, Trophy Rush Triple Boost van Amusnet, 4 Crabbin' Fortunes van Iron Dog, Book of Ra Magic van Novomatic en Le Prechaun van Hacksaw Gaming. Populair zijn Hot Step 2 Extreme, Thunderline Express: Hold & Win, 100 Golden Coins: Reel Fishing, Book of Ra Deluxe van Novomatic, Wild West Trueways van BGaming en Le Fisherman van Hacksaw Gaming.

Live casino

Het live casino heeft een eigen menusectie en werkt op de desktopsite en de mobiele website. Populaire tafels zijn Mega Fire Blaze Roulette Live, Cash Collect Roulette Live en Quantum Roulette Live van Playtech, plus Gold Saloon Roulette en Gravity Roulette van Iconic 21. Voor kaartspelers zijn er Mega Fire Blaze Blackjack van Playtech, Gold Saloon Blackjack en Gravity Blackjack van Iconic 21 en Blackjack Prestige van Lucky Streak. Ook Vegas Roulette 500x van Amusnet en Gold Roulette van Imagine Live horen bij het aanbod.

Tafelspellen

Tafelspellen draaien vooral om roulette- en blackjackvarianten: French Roulette van Imagine Live, Dynamic Roulette 120x van Amusnet en Port Roulette van Animo, naast VIP Blackjack 1, 5 en 7 van Imagine Live, All Bets Blackjack en Deutsches Blackjack van Playtech en Blackjack 7 van Lucky Streak. Door de verschillende varianten kiest u het spel dat bij uw inzetniveau past.

Overige spellen

Daarnaast zijn er jackpots, instant games, kaartspellen, arcade games en game shows. In de jackpotcategorie staan Bonsai Gold Hold & Win, Book of Ra Deluxe 6 en Book of Flames Extra Hold & Win van Novomatic, Robin Hoodwink Pate Link van PatePlay, 40 Extra Crown Coin Boost van Amusnet, 36 Coins Grand Gold Edition van VoltEnt en Crack More Piggy Banks van Penguin King. De secties Bonus Buys en Megaways verzamelen slots met specifieke functies.

Softwareleveranciers

De lijst met studio's is uitzonderlijk lang. Bekende namen zijn Novomatic, Playtech, Microgaming, Yggdrasil, Red Tiger, Thunderkick, Quickspin, Betsoft, Habanero, Spinomenal, Hacksaw Gaming, BGaming, Amusnet, 3 Oaks Gaming, Endorphina en Peter & Sons. Live tafels en gameshows komen onder andere van Iconic 21, Imagine Live, Lucky Streak, VivoGaming, CreedRoomz Live, BetGamesTV en SA Gaming. Verder zijn er studio's als Penguin King, Jacks, Iron Dog, Clutch Gaming, Backseat Gaming, PatePlay, VoltEnt, Gamomat, Swintt, Oryx, Platipus, Tom Horn en Galaxsys.

Westace betaalmethoden

Stortingen verlopen via kaarten, een e-transfer en verschillende cryptovaluta; opnames via kaart, e-wallets en een brede reeks crypto-netwerken. Let erop dat de stortingslimieten niet zichtbaar zijn voordat u stort: op de betaalpagina staan alleen de opnamelimieten. Ondersteund zijn EUR, USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, BNB, DOGE, Solana en Cardano.

MethodeTypeBeschikbaar voor
VisaKaartStorting
MastercardKaartStorting
Interac e-TransferE-transferStorting
BitcoinCryptoStorting
EthereumCryptoStorting
USDTCryptoStorting
MethodeTypeMinimale opnameMaximale opname
Withdraw to CardKaart€10€3.000
SkrillE-wallet€10€5.000
MifinityE-wallet€10€2.500
USDT ERC20Crypto€20€5.000
BitCoinCashCrypto€20€5.000
USDT SolanaCrypto€20€5.000
USDT BEP20Crypto€20€5.000
USDT TRC20Crypto€20€5.000
BitcoinCrypto€60€5.000
EthereumCrypto€20€5.000
LitecoinCrypto€20€5.000
TRXCrypto€20€5.000
USDCCrypto€20€5.000
BNBCrypto€20€5.000
DOGECrypto€20€5.000
SolanaCrypto€20€5.000
USDC SolanaCrypto€20€5.000
CardanoCrypto€20€5.000

Hoe storten

  1. Log in op uw account en bekijk eventueel de promotiepagina.
  2. Klik bij de gewenste promotie op READ MORE of JOIN NOW.
  3. Open de kassa en kies Visa, Mastercard, Interac e-Transfer, Bitcoin, Ethereum of USDT.
  4. Voer het bedrag in en bevestig de betaling bij uw bank of cryptowallet.
  5. Ga naar het My Bonus-gedeelte en activeer de bonus.

Hoe opnemen

  1. Log in op uw account en open het betalingsgedeelte.
  2. Kies de optie voor opnames en selecteer een methode, zoals Withdraw to Card, Skrill, Mifinity of een crypto-optie.
  3. Controleer de minimale en maximale limiet van die methode.
  4. Voer een bedrag in dat binnen die limieten valt.
  5. Vul de vereiste uitbetalingsgegevens in, zoals uw walletadres, en bevestig de aanvraag.

Westace sportweddenschappen

Het sportsbook heeft eigen secties voor Sports, Live Betting, Virtual Sports en Horse Racing. De sportpromoties staan los van de casinoaanbiedingen en omvatten een welkomstbonus, een cryptovariant, een wekelijkse reload en cashback. Live streaming en cash out worden niet aangeboden.

KenmerkDetails
Belangrijkste sportenTennis, voetbal, American football, tafeltennis, basketbal, honkbal, ijshockey, virtual sports, paardenraces, esports
WeddenschaptypenPre-match, live betting, accumulator, Bet Builder, Boosted Odds, Early Payout
PaardenracesBeschikbaar via een eigen sectie
Virtual sportsBeschikbaar via een eigen sectie
Live streamingNiet beschikbaar
Cash outNiet beschikbaar
Sport welkomstbonus100% tot €100
Sport crypto welkomstbonus100% tot 200 USDT
Sport reload60% tot €600
Sport cashback10% tot €500

Westace mobiel

Ons platform werkt mobiel via de browser, zodat u niets hoeft te downloaden; een iOS- of Android-app is er niet.

Verantwoord spelen

U kunt gebruikmaken van zelfuitsluiting.

Westace klantenservice

Ondersteuning is het snelst bereikbaar via de live chat, die 24 uur per dag en zeven dagen per week beschikbaar is. Schriftelijk contact kan per e-mail. De ondersteuning wordt in het Engels geboden.

KanaalDetailsBeschikbaarheid
Live chatDirecte chat op de site24/7
E-mail[email protected]Via de website
Taal ondersteuningEngelsVia alle kanalen

Westace veelgestelde vragen

Hoe activeer ik een bonus bij Westace?

Doe een kwalificerende storting en activeer de bonus daarna in het My Bonus-gedeelte van uw account.

Wat is de minimale opname bij Westace?

Opnames starten vanaf €10 via Withdraw to Card, Skrill en Mifinity en vanaf €20 bij de meeste crypto-methoden.

Kan ik bij Westace met cryptovaluta spelen?

Ja, wij ondersteunen onder meer USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, BNB, DOGE, Solana en Cardano.

Heeft Westace een VIP-programma?

Ja, de VIP Club kent vijf niveaus: Leather, Silver, Gold, Sapphire en Ruby.

Is er een Westace-app beschikbaar?

Nee, er is geen iOS- of Android-app; het platform werkt via de mobiele website.

Hoe neem ik contact op met Westace?

Gebruik de 24/7 live chat of stuur een bericht naar [email protected].

2026-10-14